Tydzień z Bobozabawami!

Tydzień z Bobozabawami!

Dzień dobry! Od poniedziałku do niedzieli, codziennie rano będzie pojawiała się tutaj nowa plansza z zabawami.

Oprócz plansz z zabawami, przygotowałam również plansze z propozycjami zabawek, które mogą spodobać się dzieciom.

WYDRUKUJ PLANSZE I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI! 🙂

Już dzisiaj możesz pobrać planszę z pierwszymi zabawami. W kolejnych dniach będą pojawiały się następne propozycje dla dzieci w różnym wieku.

Więcej zabaw znajdziesz w moich e-bookach!

FIZJODZIDZIUŚ – PRZEPIS NA UDANY ROZWÓJ W PIERWSZYCH MIESIĄCACH ŻYCIA

W e-booku znajdziesz 30 zabaw dla malucha w wieku 0-6 miesięcy, a także wskazówki na temat przyjaznej pielęgnacji. To ponad 130 stron praktycznej wiedzy dla świeżo upieczonych rodziców. Tylko teraz z kodem rabatowym LATO15, Fizjodzidziusia zamówisz z 15% zniżką :). Kliknij TUTAJ, aby przejść do sklepu!

FIZJOZABAWY – WSPARCIE DZIECKA AŻ DO PIERWSZYCH KROCZKÓW

W e-booku znajdziesz propozycje zabaw dla dzieci, które uczą się takich umiejętności, jak: pełzanie, czworakowanie, siadanie, wstawanie i chodzenie. Każda zabawa została szczegółowo opisana i przedstawiona na fotografiach. Zabaw jest ponad 40! Tylko teraz z kodem rabatowym LATO15, Fizjozabawy zamówisz z 15% zniżką :). Kliknij TUTAJ, aby przejść do sklepu! E-book ma ponad 120 stron.

1 Comment

  • Photopolis
    17 lipca, 2023 4:54 pm

    Świetny artykuł. Byłem zachwycony, że wyszukałem tę stronę . Wielu osobom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chciałbym wyrazić uznanie za Twoją pracę. Będę polecał to miejsce i częściej wpadał, aby przejrzeć nowe posty.

Dodaj komentarz! :)