Witajcie na moim blogu!

Witajcie na moim blogu!

Witajcie na moim blogu! Przeogromnie się cieszę, że jesteście tu ze mną. Ostatnie kilka tygodni bardzo ciężko pracowałam, żeby to miejsce mogło powstać. Jednocześnie nie chciałam Was zawieść na Instagramie i wciąż przygotowywałam dla Was nowe treści, co nie było takie proste!  Dlatego jestem strasznie szczęśliwa, że się udało. 

Mam nadzieję, że wybaczycie mi ewentualne niedociągnięcia, ale większość rzeczy robię sama (oczywiście z pomocą męża i przyjaciół). W ostatnim czasie założyłam firmę, bloga, prowadziłam Instagram, miałam zajęcia ze studentami na uczelni w ramach doktoratu i opiekowałam się 9-miesięczną Emilką. A, i jeszcze napisałam ebooka! Brzmi jak kosmos, ale mam nadzieję, że było warto i zarówno blog, jak i ebook się Wam spodobają!

W końcu mogę powiedzieć Wam parę słów o ebooku, bo wczoraj oficjalnie zakończyłam nad nim pracę. Nazywa się:

Fizjodzidziuś

Przepis na udany rozwój w pierwszych miesiącach życia

A oto okładka. Jest to ilustracja wykonana na podstawie mojego zdjęcia z Emilką 🙂

Fizjodzidziuś to kompleksowy poradnik, który stworzyłam dla Was wykorzystując wiedzę zdobytą podczas studiów i na licznych kursach. Ebook składa się z dwóch części.
1. AKCJA PIELĘGNACJA! Dowiecie się w niej, jak prawidłowo nosić, przewijać, karmić, kąpać, czy ubierać dziecko. Jest to cała wiedza i umiejętności, jakie powinien mieć każdy rodzic na początku przygody z maluchem.
2. AKCJA ATRAKCJA! czyli propozycje zabaw wspierających rozwój niemowlaka już od pierwszych dni.
Ebook ma 130 stron, jest w nim bardzo dużo profesjonalnych wskazówek i ciekawostek o rozwoju dziecka. Wszystko pokazałam na moich własnych zdjęciach instruktażowych.
A dodatkowo dostępne będą plansze rozwojowe na pierwsze 6 miesięcy życia dziecka.

Premiera już 10 maja!

Zachęcam Was do zapisania się do newslettera. Obiecuję, że nie będzie spamu, a tylko dodatkowe, ciekawe treści, informacje o nowych wpisach, no i oczywiście kod rabatowy, który będzie działał od razu po uruchomieniu sprzedaży ebooka.

Miłego dnia!

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać 15% kod rabatowy!

[mc4wp_form id=”104″]

4 Comments

 • Marta
  19 kwietnia, 2021 4:41 pm

  Okładka jest przepiękna 😍
  Czy eBook przyda się rodzicom dzieci powyżej 5msc?

  • FizjoMommy
   21 kwietnia, 2021 5:43 am

   Ebook zasadniczo skierowany jest rodziców dzieci 0-6, ponieważ zawiera cały instruktaż dotyczący prawidłowej pielęgnacji niemowlęcia i zabawy wpierające rozwój już od pierwszych dni. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby te zabawy wykorzystać również później (ja bawię się tak dalej z już 9-miesięczną córeczką), jednak ebook stricte dla rodziców dzieci 6-12 jest zaplanowany jako kolejny produkt <3

 • Paulina
  19 kwietnia, 2021 9:17 pm

  Jak zawsze mnóstwo treściwych wpisów, piękna szata graficzna i konkrety przede wszystkim! A do tego luźniejsze podejście😍 czekam z niecierpliwością na możliwość zapłaty za Twoją dotychczasową pracę chociażby w formie kupna ebooka ❤️ aż żałuję że gdy urodziłam, to nie było go jeszcze na rynku 😉

  • FizjoMommy
   21 kwietnia, 2021 5:41 am

   Bardzo dziękuję za miłe słowa! <3 właśnie dzięki takim wiadomościom mam motywację do dalszej pracy! Buziaki! 🙂

Dodaj komentarz! :)