Ebook „Fizjodzidziuś” już jest!

Ebook „Fizjodzidziuś” już jest!

Dziś oficjalna premiera mojego ebooka: „Fizjodzidziuś – przepis na udany rozwój w pierwszych miesiącach życia”!

„Fizjodzidziuś” to kompleksowy poradnik stworzony przez fizjoterapeutkę dziecięcą, z myślą o świeżo upieczonych rodzicach, którzy chcieliby już od pierwszych dni wspierać rozwój psychoruchowy swoich maluchów. Poradnik składa się z dwóch części.

  1. „Akcja pielęgnacja” – to szczegółowy instruktaż dotyczący noszenia, przewijania, karmienia, odbijania, ubierania i kąpania malucha. 
  2. „Akcja atrakcja” – to aż 30 zabaw wspierających rozwój niemowlaka. Zabawy podzielone są na 4 kategorie (ze wzrokiem, z emocjami, z ruchem i z dotykiem).

Książka wypełniona jest poradami, wskazówkami i zdjęciami, dzięki którym pierwsze miesiące z maluchem staną się łatwiejsze. Skierowana jest głównie do rodziców dzieci w wieku od 0 do 6 miesięcy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wskazówki dotyczące pielęgnacji i zabawy wykorzystać także u starszych maluchów.

Fot. 1. Okładka ebooka „Fizjodzidziuś – przepis na udany rozwój w pierwszych miesiącach życia”.

Oprócz ebooka dostępne są „Fizjoplansze 0-6 mies. – rozwój w pigułce”! 🙂

Fizjoplansze to 7 plansz omawiających rozwój malucha od urodzenia do 6 miesiąca życia. Plansze napisane zostały z perspektywy malucha, który opowiada rodzicom o swoich umiejętnościach i oczekiwaniach. W każdej z nich zawarte są również ciekawostki odnoszące się do danego okresu rozwoju dziecka.

Fot. 2. Okładka produktu „Fizjoplansze 0-6 mies. – rozwój w pigułce”.
Fot. 3. Zdjęcie produktu „Fizjoplansze 0-6 mies. – rozwój w pigułce”.

W sklepie dostępna jest również wersja prezentowa.

Jest to produkt 2w1 – ebook i plansze rozwojowe. Produkty w wersji elektronicznej nagrane są na drewniany pendrive, zapakowany w śliczne pudełeczko. To idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy!

Wersja prezentowa jest LIMITOWANA – dostępne jedynie 50 sztuk.

Fot. 4. Zdjęcie produktów w wersji prezentowej.

Wszyscy, którzy zapisali się do newslettera, mogą wykorzystać kod rabatowy 15% na zakupy w sklepie 🙂 Mam też niespodziankę dla spóźnialskich – od dzisiaj, po zapisie do newslettera, można otrzymać kod dający 10% zniżki.

Przejdź do sklepu TUTAJ.

Dodaj komentarz! :)