Bobozegar już jest!

Bobozegar już jest!

„Bobozegar – rozwój Twojego dziecka w pierwszych 12 miesiącach życia” to fizjododatek dla każdego rodzica, który ma w swoim domu bobaska w wieku od 0 do 12 miesięcy.

Nazywam się Karolina Wolnik-Piernicka. Jestem magistrem fizjoterapii, terapeutą metody NDT-Bobath i doktorantką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Prywatnie jestem mamą 16-miesięcznej Emilii.

Stworzyłam „Bobozegar”, żeby opowiedzieć Ci, jak przebiega rozwój dziecka w pierwszym roku życia, a przy okazji pokazać, w jaki sposób ciekawie, bezpiecznie i wartościowo spędzać czas z maluchem.

Jak wygląda „Bobozegar”?

W opisie każdego miesiąca znajdziesz kilka ciekawostek na temat rozwoju dziecka na tym etapie. Dowiesz się, jakie aktywności może w tym czasie opanować maluch.

W „Bobozegarze” znajdziesz również 12 #bobowyzwań (na każdy miesiąc życia malucha), które są zabawami wspierającymi rozwój dziecka.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zamieszczając zdjęcie z maluchem podczas zabawy, oznaczysz mnie na Instagramie i napiszesz hasło #bobozegar.

Wszystkie zabawy pokazałam na zdjęciach – są one zapisane na Instagramie w relacji wyróżnionej „Bobozegar – wyzwania”.

Pamiętaj, że każde dziecko rozwija się w SWOIM TEMPIE. Na planszach opisałam rozwój typowy, jednak ramy czasowe osiągania poszczególnych umiejętności są szerokie. Jeśli w danym miesiącu Twoje dziecko nie jest jeszcze w stanie wykonać zaproponowanego przeze mnie zadania, poczekaj i podejmij dane wyzwanie trochę później. To samo dotyczy opisu każdego miesiąca. Może zdarzyć się tak, że Twój bobas później opanuje opisywane przeze mnie umiejętności. Jeśli jednak coś niepokoi Cię w związku z rozwojem Twojego dziecka, udaj się na konsultację do fizjoterapeuty dziecięcego :).

„Bobozegar” będzie bezpłatny przez 7 dni od premiery (od 12 do 18 listopada). Później jego cena będzie wynosić 29 zł.

JAK POBRAĆ BOBOZEGAR?

Pobierz BEZPŁATNIE „Bobozegar – rozwój Twojego dziecka w pierwszych 12 miesiącach życia” TUTAJ.

Jeśli jednak chcesz podziękować mi za moją pracę, możesz również kupić go za niewielką kwotę 29 zł. Zapraszam do sklepu (www.sklep.fizjomommy.pl). KUP BOBOZEGAR ZA 29 ZŁ ->>

Na Waszą prośbę założyłam również specjalne konto, gdzie w ramach podziękowania za moją pracę możecie postawić mi symboliczną kawę, którą uwieeeelbiam!

Kliknij TUTAJ, ABY POSTAWIĆ MI KAWĘ. 🙂 Dzięki temu mój profil będzie mógł dalej się rozwijać.

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ ZABAWY! #BOBOZEGAR

Dodaj komentarz! :)