Fizjozabawy – wsparcie dziecka aż do pierwszych kroczków

„Fizjozabawy – wsparcie dziecka aż do pierwszych kroczków” to poradnik stworzony przez fizjoterapeutkę dziecięcą, z myślą o rodzicach, którzy chcieliby uczestniczyć w rozwoju swoich maluchów i go wspierać.

W książce znajdziesz propozycje zabaw dla dzieci, które uczą się takich umiejętności, jak: pełzanie, czworakowanie, siadanie, wstawanie i chodzenie. Każda zabawa została szczegółowo opisana i przedstawiona na fotografiach. Zabaw jest ponad 40!

Poradnik zawiera również ciekawostki na temat prawidłowego rozwoju malucha. Są one przedstawione w formie „przerywników” pomiędzy zabawami.

Książka wypełniona jest poradami, wskazówkami i zdjęciami, które pomogą Ci świadomie uczestniczyć w rozwoju dziecka. Skierowana jest głównie do rodziców dzieci powyżej 6. miesiąca, jednak ważne jest to, aby zabawy dostosowywać do aktualnych umiejętności malucha.

Szukasz pomysłu na wartościowe spędzanie czasu z dzieckiem? Chcesz dowiedzieć się ciekawostek na temat rozwoju? Ten ebook jest właśnie dla Ciebie!

Karolina Wolnik-Piernicka

Nazywam się Karolina Wolnik-Piernicka. Jestem mgr fizjoterapii i terapeutą metody NDT-Bobath. Ukończyłam studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie obecnie jestem doktorantką. Uczestniczyłam (i wciąż uczestniczę) w wielu kursach i szkoleniach, które pozwoliły mi zostać fizjoterapeutą dziecięcym. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 11-miesięcznej Emilii.

Przeczytaj darmowy fragment

Sprawdź opinie innych Klientów

Kup w korzystnym pakiecie i zapłać mniej!

Odwiedź sklep FizjoMommy i sprawdź wszystkie produkty!